سری
BR-2/3AG
وزن
13.61 g
ظرفیت
1.45Ah
بسته بندی
Bulk
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Batteries Non-Rechargeable (Primary) |
| تولیدکننده | Panasonic Energy |
| سری | BR-2/3AG |
| وزن | 13.61 g |
| ظرفیت | 1.45Ah |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| مدت زمان نگهداری | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| Shipping Info | Due to restrictions, only ground shipment is allowed. |
| Discharge Rate | - |
| ولتاژ - نامی | 3 V |
| شروع عمر قفسه | - |
| اندازه / ابعاد | 0.67" Dia x 1.32" H (17.0mm x 33.5mm) |
| اندازه سلول باتری | - |
| Battery Chemistry | Lithium Poly-Carbon Monofluoride |
| سبک خاتمه | - |
| شماره محصول پایه | BR-2/3 |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | - |
بستهبندی
-
MSL
-

