بسته بندی
Box
نوع خروجی
NPN - Open Collector
وضعیت قطعه
Active
تولید کننده
Panasonic Industrial Automation Sales
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Sensor, Transducer Amplifiers |
| تولیدکننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| سری | - |
| بسته بندی | Box |
| نوع خروجی | NPN - Open Collector |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Amplifier Type | Standard |
| فعلی - تأمین | 30 mA |
| ولتاژ - تأمین | 12V ~ 24V |
| شماره محصول پایه | FX-101 |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ 55°C |
بستهبندی
-
MSL
-


