سری
Perma-Proto
پوشش دهی
Plated Through Hole (PTH)
مواد
FR4 Epoxy Glass
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Prototype Boards Perforated |
| تولیدکننده | Adafruit Industries LLC |
| پچ | - |
| سری | Perma-Proto |
| پوشش دهی | Plated Through Hole (PTH) |
| مواد | FR4 Epoxy Glass |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Adafruit Industries LLC |
| Edge Contacts | - |
| قطر سوراخ | 0.047" (1.19mm) |
| ضخامت تخته | 0.063" (1.60mm) |
| Circuit Pattern | 5 Hole Pad (Both Sides) |
| Proto Board Type | Breadboard, General Purpose |
| اندازه / ابعاد | 6.50" L x 2.20" W (165.0mm x 56.0mm) |
بستهبندی
-
MSL
-


