نوع
Modular Insert
رنگ
Black
Depth
0.830" (21.08mm)
سبک
1/2 Size
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Keystone Faceplates, Frames |
| تولیدکننده | Panduit Corp |
| نوع | Modular Insert |
| رنگ | Black |
| Depth | 0.830" (21.08mm) |
| سبک | 1/2 Size |
| عرض | 0.890" (22.61mm) |
| طول | 22.600" (574.04mm) |
| سری | Mini-Com® |
| ویژگیها | Mounting Hardware |
| مواد | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| بسته بندی | Bulk |
| مدت زمان نگهداری | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panduit Corp |
| Port Direction | Straight |
| Number of Ports | - |
| شروع عمر قفسه | - |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | - |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | Mini-Com® Series (Flat, Sloped, Sloped Recessed or Blank) |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | - |
بستهبندی
-
MSL
-

