نوع
Singlemode
سبک
Multiple Fibers
طول
Enter Number of Feet in Order Quantity
سری
IndustrialNet™
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Fiber Optic Cables |
| تولیدکننده | Panduit Corp |
| نوع | Singlemode |
| سبک | Multiple Fibers |
| طول | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| سری | IndustrialNet™ |
| امتیازها | OFNR |
| ویژگیها | 12 Fibers, Zip Cord |
| بسته بندی | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Spool Size | 3280.0' (999.7m) |
| شعاع خم | 264.16mm |
| وضعیت قطعه | Active |
| Jacket Color | Black |
| تولید کننده | Panduit Corp |
| Core Diameter | 9µm |
| مواد اصلی | - |
| مقاومت کششی | 135.6kg |
| Attenuation - Typ | - |
| Cladding Diameter | 125µm |
| مواد پوششی | - |
| دمای عملیاتی | -50°C ~ 70°C |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.520" (13.21mm) |
| جنس کاپشن (عایق) | - |
بستهبندی
-
MSL
-


