سرعت
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
سری
SB1620DC
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
فناوری
Schottky
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Diode Arrays |
| تولیدکننده | Panjit International Inc. |
| سرعت | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| سری | SB1620DC |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| فناوری | Schottky |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Panjit International Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| شماره محصول پایه | SB1640 |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| بسته دستگاه تأمین کننده | TO-263 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 40 V |
| ولتاژ - DC معکوس (Vr) (حداکثر) | 40 V |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 550 mV @ 8 A |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 16A |
بستهبندی
-
MSL
-

