
تصاویر فقط برای مرجع
سری
SlimLine®
وزن
0.11 lb (49.9 g)
ویژگیها
Insulated to 1000V, Soft Grip, Stubby
بسته بندی
Bulk
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Screw and Nut Driver Bits, Blades and Handles |
| تولیدکننده | Wiha |
| سری | SlimLine® |
| وزن | 0.11 lb (49.9 g) |
| ویژگیها | Insulated to 1000V, Soft Grip, Stubby |
| Tip Size | - |
| نوع نکته | - |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع ابزار | Handle, Blade Holding |
| Drive Size | - |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Wiha |
| طول - کلی | 2.24" (57.0mm) |
بستهبندی
-
MSL
-

