نوع
Insulator Pad, Sheet
رنگ
Blue
شکل
Round
استفاده
DO-5
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pads, Sheets, Bridges |
| تولیدکننده | Parker Chomerics |
| نوع | Insulator Pad, Sheet |
| رنگ | Blue |
| شکل | Round |
| استفاده | DO-5 |
| سری | CHO-THERM® 1674 |
| Outline | 25.40mm Dia |
| چسب | - |
| مواد | Silicone |
| بسته بندی | Bulk |
| Thickness | 0.0100" (0.254mm) |
| مدت زمان نگهداری | Indefinite |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Parker Chomerics |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| شروع عمر قفسه | - |
| شماره محصول پایه | 60-11-4661 |
| Thermal Resistivity | - |
| Thermal Conductivity | 1.0W/m-K |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | - |
بستهبندی
-
MSL
-


