نوع
Gap Filler Pad, Sheet
رنگ
Blue
شکل
Square
استفاده
Thermally Conductive
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pads, Sheets, Bridges |
| تولیدکننده | Parker Chomerics |
| نوع | Gap Filler Pad, Sheet |
| رنگ | Blue |
| شکل | Square |
| استفاده | Thermally Conductive |
| سری | THERM-A-GAP™ PAD 30 |
| Outline | 228.60mm x 228.60mm |
| چسب | - |
| مواد | - |
| بسته بندی | Box |
| Thickness | 0.160" (4.06mm) |
| مدت زمان نگهداری | 36 Months |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Parker Chomerics |
| Backing, Carrier | Fiberglass |
| Digi-Key Storage | - |
| شروع عمر قفسه | Date of Shipment |
| Thermal Resistivity | 0.40°C/W |
| Thermal Conductivity | 3.2W/m-K |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | 50°F ~ 90°F (10°C ~ 32.22°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


