نوع
Gel Gap Filler
رنگ
Blue
سری
THERM-A-GAP™ GEL 20
ویژگیها
Low Outgassing (ASTM E595)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Adhesives, Epoxies, Greases, Pastes |
| تولیدکننده | Parker Chomerics |
| نوع | Gel Gap Filler |
| رنگ | Blue |
| سری | THERM-A-GAP™ GEL 20 |
| ویژگیها | Low Outgassing (ASTM E595) |
| بسته بندی | Box |
| مدت زمان نگهداری | 18 Months |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Parker Chomerics |
| Shipping Info | - |
| Digi-Key Storage | - |
| شروع عمر قفسه | Date of Manufacture |
| اندازه / ابعاد | 30cc Cartridge |
| Thermal Conductivity | 2.4W/m-K |
| Usable Temperature Range | -67°F ~ 392°F (-55°C ~ 200°C) |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | UL94 V-0 |
| دمای ذخیرهسازی/یخچالی | 50°F ~ 90°F (10°C ~ 32.22°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


