Color
Green
Style
SMA to SMA
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Packaging
Retail Package
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Coaxial Cables (RF) |
| تولیدکننده | Pasternack |
| Color | Green |
| Style | SMA to SMA |
| Length | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Series | - |
| Features | - |
| Packaging | Retail Package |
| Cable Type | - |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Pasternack |
| 1st Connector | SMA Jack |
| 2nd Connector | SMA Plug |
| Frequency - Max | 18 GHz |
| Overall Impedance | 50 Ohms |
| 1st Contact Gender | Female |
| 2nd Contact Gender | Male |
| Ingress Protection | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| 1st Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 2nd Connector Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
بستهبندی
-
MSL
-

