نوع
Passive Radiator
شکل
Round
سری
SBS
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Speakers |
| تولیدکننده | Peerless by Tymphany |
| نوع | Passive Radiator |
| شکل | Round |
| سری | SBS |
| امتیازها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| فناوری | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | None |
| تولید کننده | Peerless by Tymphany |
| Port Location | Top |
| Material - Cone | Paper, Coated |
| Efficiency - dBA | - |
| اندازه / ابعاد | 12.047" Dia (306.00mm) |
| Efficiency - Type | Half Space Sensitivity |
| Material - Magnet | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| Efficiency - Testing | 1W/1M |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 4.547" (115.50mm) |
| Frequency - Self Resonant | - |
بستهبندی
-
MSL
-


