Type
Sheet Metal Screw
Plating
Nickel
Features
Self Tapping
Material
Steel
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Screws, Bolts |
| تولیدکننده | PENCOM |
| Type | Sheet Metal Screw |
| Series | - |
| Plating | Nickel |
| Features | Self Tapping |
| Material | Steel |
| Packaging | Bag |
| Drive Type | Phillips |
| Head Height | 0.079" (2.00mm) |
| Part Status | Active |
| Thread Size | M4.9 |
| Manufacturer | PENCOM |
| Screw Head Type | Truss Head |
| Length - Overall | 0.472" (12.00mm) |
| Length - Below Head | 0.472" (12.00mm) |
بستهبندی
-
MSL
-


