موجودRoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
نوع
Cable Gland
رنگ
Silver
سری
blueglobe® TRI®
شامل
Sealing Ring
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Cable and Cord Grips |
| تولیدکننده | Pflitsch |
| نوع | Cable Gland |
| رنگ | Silver |
| سری | blueglobe® TRI® |
| شامل | Sealing Ring |
| مواد | Brass, Nickel Plated |
| بسته بندی | Bag |
| وضعیت قطعه | Active |
| Thread Size | M20x1.5 |
| تولید کننده | Pflitsch |
| Thread Length | 0.260" (6.60mm) |
| Panel Hole Size | 0.790" (20.1mm) |
| Conduit Hub Size | - |
| محافظت در برابر نفوذ | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof; NEMA 4X |
| شماره محصول پایه | 96190 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 300°C |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.550" (13.97mm) |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.350" (8.89mm) |
بستهبندی
-
MSL
-

