Gate Type
IGBT, MOSFET (N-Channel, P-Channel)
Packaging
Box
Input Type
Inverting, Non-Inverting
Part Status
Obsolete
選ばれる理由
品質保証
品質保証
ESD対策
静電気対策
グローバル配送
迅速発送
迅速対応
迅速見積
見積依頼
価格が表示されませんか?見積依頼を送信いただければすぐにご返答します。
最小注文1 個
プロの梱包
オリジナル梱包
工場密封、ESDトレイ
乾燥剤保護
湿度表示カード・シリカゲル付き
真空梱包
防湿袋、窒素充填
安全梱包
緩衝材、衝撃表示
| パラメータ | 値 |
|---|---|
| カテゴリ | Gate Drivers |
| メーカー | IXYS |
| Series | - |
| Gate Type | IGBT, MOSFET (N-Channel, P-Channel) |
| Packaging | Box |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Part Status | Obsolete |
| Channel Type | Independent |
| Manufacturer | IXYS |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-VDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 30V |
| Number of Drivers | 2 |
| Base Product Number | IXDF504 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rise / Fall Time (Typ) | 9ns, 8ns |
| Supplier Device Package | 6-DFN (4x5) |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 3V |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 4A, 4A |
パッケージ
-
MSL
-

