Function
Step-Up, Step-Up/Step-Down
Topology
Boost, Flyback
Packaging
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
Clock Sync
No
RoHS対応
選ばれる理由
品質保証
品質保証
ESD対策
静電気対策
グローバル配送
迅速発送
迅速対応
迅速見積
見積依頼
価格が表示されませんか?見積依頼を送信いただければすぐにご返答します。
最小注文1 個
プロの梱包
オリジナル梱包
工場密封、ESDトレイ
乾燥剤保護
湿度表示カード・シリカゲル付き
真空梱包
防湿袋、窒素充填
安全梱包
緩衝材、衝撃表示
| パラメータ | 値 |
|---|---|
| カテゴリ | DC DC Switching Controllers |
| メーカー | onsemi |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Topology | Boost, Flyback |
| Packaging | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Clock Sync | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | onsemi |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Phases | 1 |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Control Features | Frequency Control |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Number of Outputs | 1 |
| Serial Interfaces | - |
| Base Product Number | UC2843 |
| Output Configuration | Positive, Isolation Capable |
| Frequency - Switching | Up to 500kHz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 7.6V ~ 30V |
パッケージ
-
MSL
-


